JHP ELBOW TUB3/16-5/16UNF-High-pressure adaptation elbow
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JHP ELBOW TUB3/16-5/16UNF
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | JHP ELBOW |
| ToolType | Accessory |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC3344976 |
| ProductName | JHP ELBOW TUB3/16-5/16UNF |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23153402 |
| FamilyDesc | High-pressure adaptation elbow |
| FamilyShortDesc | High-Pressure Adaptation Elbow |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=3344976 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| Application | | Collets & Accessories | |
| APP1Name | Collets & Accessories |
| ItemRemark | For connection to a simple 3/16" stainless or copper tube (for assembly click on the item, then "More Info") |
| Tool Type | Accessories and Devices |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 0.0430 |
| Style | |
| LocalField1 | 2 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 3344976 |
| Coolant Entry Diameter (CND) | 3.1 mm |
| Coolant Exit Diameter (CXD) | 4 mm |
| Coolant Exit Thread Size (CXT) | 5/16"-24 UNF |
| Drive Size (DRVS) | 12.7 mm |