TEST BAR HYDRO 18-Torque test bars for hydraulic chucks.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TEST BAR HYDRO 18
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | TEST BAR HYDRO |
| ToolType | Accessory |
| Unit | M |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC4559438 |
| ProductName | TEST BAR HYDRO 18 |
| COO | Germany |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23153402 |
| FamilyDesc | Torque test bars for hydraulic chucks. |
| FamilyShortDesc | Torque Test Bars for Hydraulic Chucks |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=4559438 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| Application | | Collets & Accessories | |
| APP1Name | Collets & Accessories |
| ItemRemark | |
| Tool Type | Accessories and Devices |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Metric |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 0.1000 |
| Style | |
| LocalField1 | 21 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 4559438 |
| Body Diameter (BD) | 18 mm |
| L min | 42 mm |
| Overall Length (OAL) | 71 mm |