THMPL 19-D22-JHP-Holders with high-pressure coolant channels for pentagonal SLIM-GRIP adapters.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
THMPL 19-D22-JHP
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| FamilyName | THMPR/L D22-JHP |
| ToolType | Holder |
| Unit | I |
| PackSize | 1 |
| product_code | ISC3337183 |
| ProductName | THMPL 19-D22-JHP |
| COO | Israel |
| UOM | EA |
| UNSPSC | 23231001 |
| FamilyDesc | Holders with high-pressure coolant channels for pentagonal SLIM-GRIP adapters. |
| FamilyShortDesc | Holders with High-Pressure Coolant Channels for Pentagonal SLIM-GRIP Adapters |
| Link | https://www.Iscar.com/ecat/e.asp?cat=3337183 |
| Remarks | |
| FamilyBrand | Iscar |
| BrandName | Iscar |
| ItemRemark | |
| Point Shape | |
| Measurement Type | Inch |
| Thread Standard | |
| Package Weight | 0.9833 |
| Style | |
| MSDS | 07995 |
| LocalField1 | 2 |
| Body Material | Steel |
| ManufacturerNo | 3337183 |
| Functional Width (WF) | 0.693" |
| Head Bottom Offset Height (HBH) | 0.276" |
| Overall Length (OAL) | 5.315" |
| Shank Height (H) | 3/4" |
| Shank Width (B) | 3/4" |