Zwroty i reklamacje

Zwrot:

  1. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.
  2. Zwroty prosimy kierować na adres: Z.T. STEM Sp. Z o.o. , ul.Koniawska 43C, 66-400 Gorzów Wielkopolski - z dopiskiem "zwrot i nr zamówienia"
  3. Z.T. STEM Sp. z o.o. nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych za pobraniem.

 

Reklamacja:

 

  1. Sprzedający odpowiada za wadliwy towar przez dwa lata od jego wydania na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym
  2. W przypadku reklamacji prosimy skontaktować się z C.Z.T. STEM Sp. z o.o. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: : sklep@stemgorzow.pl lub telefonicznie na numery podane na stronie sklepu w zakładce kontakt. Zgłaszając reklamację prosimy podać: imię i nazwisko zamawiającego / nazwę firmy, nr zamówienia, nr dowodu zakupu (faktury VAT) / oraz opisać przedmiot reklamacji.
  3. W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania.
  4. Odpowiedzi na reklamacje będą przesyłane pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, zgodnie z danymi teleadresowymi podanymi przez składającego reklamację w zgłoszeniu reklamacyjnym.
  5. Jesteście Państwo zobowiązani dostarczyć rzecz wadliwą na nasz koszt na adres:Z.T. STEM Sp. Z o.o. , ul. Koniawska 43C, 66-400 Gorzów Wielkopolski

 

Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu wady Towaru oraz uprawnień Klienta są określone na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej: REGULAMIN.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl