Adapter węglikowy z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL 570-2C16170CR ID:5764463 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter węglikowy z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter węglikowy z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-2C..CR (6xD) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconws Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 6.69291 inch |
| Lf Functional Length | 170 mm |
| Waga | 0.968492 lb |
| Waga | 439.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 16.00 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 16, -slot&tube coolant |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 9: axial concentric exit and axial concentric exit on |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Locap Location Aid Property | no |
| Ohx Maximum Overhang | 2.99213 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 76 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12114152 |