Adapter węglikowy z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL A570-2CD1208-20CR ID:5722914 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter węglikowy z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter węglikowy z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A570-2C..CR |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconws Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 8.07087 inch |
| Lf Functional Length | 205 mm |
| Waga | 0.914919 lb |
| Waga | 415 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 3/4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 20, -slot&tube coolant |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 9: axial concentric exit and axial concentric exit on |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Locap Location Aid Property | no |
| Ohx Maximum Overhang | 3.7126 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 94.3 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12301203 |