Adapter z chwytu Weldon na złącze do CoroMill® 327 A327-16B45EC-09 ID:5722542 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu Weldon na złącze do CoroMill® 327

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu Weldon na złącze do CoroMill® 327 |
| Rodzina produktów | 1018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A327-xxB (7) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | AT |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.354331 inch |
| Dconws Connection Diameter | 9 mm |
| Lf Functional Length | 4.10461 inch |
| Lf Functional Length | 104.257 mm |
| Waga | 0.47179 lb |
| Waga | 214 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 5/8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroMill 327 -size 09 |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO3338-2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12329925 |