Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroCut® MB MB-E16-42-11R ID:6350776 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroCut® MB

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroCut® MB |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MB..Exx..R |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | AT |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.433071 inch |
| Dconws Connection Diameter | 11 mm |
| Lf Functional Length | 3.71654 inch |
| Lf Functional Length | 94.4 mm |
| Waga | 0.524701 lb |
| Waga | 238 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 16.00 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroCut MB -size 11 |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 1.65354 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 42 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26350776 |