Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroReamer™ 830 830-S20A25089F ID:5765114 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroReamer™ 830

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroReamer™ 830 |
| Rodzina produktów | 1115 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 830 (1) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconws Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 5.86614 inch |
| Lf Functional Length | 149 mm |
| Waga | 1.41912 lb |
| Waga | 643.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 25.0 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Reamer 830 head -size S20 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12013632 |