Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL A570-2CD1004-16 ID:5722910 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A570-2C (02) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconws Connection Diameter | 16 mm |
| H Shank Height | 0.56 inch |
| H Shank Height | 14.224 mm |
| Lf Functional Length | 4.21 inch |
| Lf Functional Length | 106.934 mm |
| Waga | 0.277783 lb |
| Waga | 126 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 5/8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 16, -slot&tube coolant |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 9: axial concentric exit and axial concentric exit on |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.7126 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 43.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11045311 |