Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH AE10-A16-CS-055 ID:5721470 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH |
| Rodzina produktów | 2018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AExx-Axx..CS (3) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.360236 inch |
| Dconws Connection Diameter | 9.15 mm |
| Lf Functional Length | 5.5 inch |
| Lf Functional Length | 139.7 mm |
| Waga | 0.513677 lb |
| Waga | 233 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 5/8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant EH -inch - E10 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 17000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12416353 |