Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH AEH25-A25-SH-185 ID:6970405 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH |
| Rodzina produktów | 2018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | AEHxx-Axx-SH (2) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.96063 inch |
| Dconws Connection Diameter | 24.4 mm |
| Lf Functional Length | 7.28346 inch |
| Lf Functional Length | 185 mm |
| Waga | 1.45505 lb |
| Waga | 0.66 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant EH -inch - E25 |
| Bmc Body Material Code | Heavy metal |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 16000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220765874 |