Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH EH20-A19.7-SH-160 ID:6408188 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze Coromant EH |
| Rodzina produktów | 2018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | EHxx-Axx.x-SH (1) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.775591 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.7 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.755906 inch |
| Dconws Connection Diameter | 19.2 mm |
| Lf Functional Length | 6.29921 inch |
| Lf Functional Length | 160 mm |
| Waga | 1.97623 lb |
| Waga | 896.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 19.70 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant EH -metric - E20 |
| Bmc Body Material Code | Heavy metal |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 19000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26408188 |