Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze trzpieniowe ze sworzniami prowadzącymi CY25A-Y25-050-100 ID:6718423 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze trzpieniowe ze sworzniami prowadzącymi

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego na złącze trzpieniowe ze sworzniami prowadzącymi |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CYxx-Yxx (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1 inch |
| Dconws Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Waga | 1.80118 lb |
| Waga | 817 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 1 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Arbor -Coromant disc mill (4 bolts) -inch: Y25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26718423 |