Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na oprawkę CoroChuck® 935 935-LA32-EFA12-070 ID:7472591 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na oprawkę CoroChuck® 935

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na oprawkę CoroChuck® 935 |
| Rodzina produktów | 2106 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 935-LAxx-EFAxx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50.8 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconws Connection Diameter | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Waga | 6.15972 lb |
| Waga | 2.794 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 2 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Hydraulic Membrane chuck -inch: 3/4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223311603 |