Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na przyłącze VL VL80-NC3000-60 ID:6764222 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na przyłącze VL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na przyłącze VL |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | VL80-NC3000 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| H Shank Height | 2.24409 inch |
| H Shank Height | 57 mm |
| Lf Functional Length | 0.472441 inch |
| Lf Functional Length | 12 mm |
| Waga | 6.58962 lb |
| Waga | 2.989 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 60 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Varilock -size 80 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.472441 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 12 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26764222 |