Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® C4-NC2000-10020-40 ID:5728592 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC2000 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| H Shank Height | 1.45669 inch |
| H Shank Height | 37 mm |
| Lf Functional Length | 0.787402 inch |
| Lf Functional Length | 20 mm |
| Oah Overall Height | 2.02756 inch |
| Oah Overall Height | 51.5 mm |
| Oaw Overall Width | 2.02756 inch |
| Oaw Overall Width | 51.5 mm |
| Waga | 2.33249 lb |
| Waga | 1.058 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10871464 |