Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® C4-NC3000-10020-A24 ID:5728617 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC3000 (INCH) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| H Shank Height | 1.37795 inch |
| H Shank Height | 35 mm |
| Lf Functional Length | 0.787402 inch |
| Lf Functional Length | 20 mm |
| Waga | 2.31486 lb |
| Waga | 1.05 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1 1/2 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.787402 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 20 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10871280 |