Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® C5-NC2000-12024-50 ID:5727939 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC2000 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| H Shank Height | 1.85039 inch |
| H Shank Height | 47 mm |
| Lf Functional Length | 0.944882 inch |
| Lf Functional Length | 24 mm |
| Oah Overall Height | 2.42126 inch |
| Oah Overall Height | 61.5 mm |
| Oaw Overall Width | 2.42126 inch |
| Oaw Overall Width | 61.5 mm |
| Waga | 4.61648 lb |
| Waga | 2.094 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10871486 |