Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® C5-NC3000-12024-50 ID:5727944 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC3000 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| H Shank Height | 1.85039 inch |
| H Shank Height | 47 mm |
| Lf Functional Length | 0.944882 inch |
| Lf Functional Length | 24 mm |
| Waga | 4.73112 lb |
| Waga | 2.146 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C5 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.944882 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 24 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10871372 |