Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® C6-NC3000-14054-A40 ID:6423336 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniami na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC3000 (INCH) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63.5 mm |
| Dconws Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| H Shank Height | 2.37402 inch |
| H Shank Height | 60.3 mm |
| Lf Functional Length | 2.12598 inch |
| Lf Functional Length | 54 mm |
| Waga | 10.1413 lb |
| Waga | 4.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 2 1/2 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C6 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 2.12598 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 54 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26423336 |