Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB MB-A075-02-11L-HP ID:6350773 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MB..Axx-HP (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.433071 inch |
| Dconws Connection Diameter | 11 mm |
| H Shank Height | 0.708661 inch |
| H Shank Height | 18 mm |
| Lf Functional Length | 3.12598 inch |
| Lf Functional Length | 79.4 mm |
| Waga | 0.483915 lb |
| Waga | 219.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 3/4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroCut MB -size 11 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.232283 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 5.9 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26350773 |