Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB MB-A16-30-09 ID:6879578 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MB..Axx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.354331 inch |
| Dconws Connection Diameter | 9 mm |
| H Shank Height | 0.590551 inch |
| H Shank Height | 15 mm |
| Lf Functional Length | 3.73228 inch |
| Lf Functional Length | 94.8 mm |
| Waga | 0.317466 lb |
| Waga | 144 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 16 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroCut MB -size 09 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.20866 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 30.7 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220325085 |