Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB MB-E12-48-07 ID:5735498 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroCut® MB |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MB..Exx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | AT |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.275591 inch |
| Dconws Connection Diameter | 7 mm |
| H Shank Height | 0.393701 inch |
| H Shank Height | 10 mm |
| Lf Functional Length | 4.37402 inch |
| Lf Functional Length | 111.1 mm |
| Waga | 0.308647 lb |
| Waga | 140 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 12 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroCut MB -size 07 |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.9685 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 50 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12002045 |