Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® SL SL-25-32NF ID:6161895 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL..NF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| H Shank Height | 0.905512 inch |
| H Shank Height | 23 mm |
| Lf Functional Length | 7.87402 inch |
| Lf Functional Length | 200 mm |
| Waga | 1.59835 lb |
| Waga | 725 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 3.93701 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 100 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26161895 |