Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® SL SL-D24-32NF ID:6038533 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL-D..NF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| H Shank Height | 1.37795 inch |
| H Shank Height | 35 mm |
| Lf Functional Length | 12 inch |
| Lf Functional Length | 304.8 mm |
| Waga | 5.58872 lb |
| Waga | 2.535 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1 1/2 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 6 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 152.4 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26038533 |