Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS CXS-A0625-07-X ID:7047019 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-Axx-X (2-INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.275591 inch |
| Dconws Connection Diameter | 7 mm |
| H Shank Height | 0.58563 inch |
| H Shank Height | 14.875 mm |
| Lf Functional Length | 2.95276 inch |
| Lf Functional Length | 75 mm |
| Waga | 0.254414 lb |
| Waga | 115.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Machine adapted cylindrical shanks, 2 flats -metric: 5/8 (x .551 ) |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 7 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.04331 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 26.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221051914 |