Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS CXS-A10-05 ID:5726326 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-A (1) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 10 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.19685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 5 mm |
| H Shank Height | 0.314961 inch |
| H Shank Height | 8 mm |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Oah Overall Height | 0.590551 inch |
| Oah Overall Height | 15 mm |
| Waga | 0.136687 lb |
| Waga | 62 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -metric: 10 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 5 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.551181 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 14 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11789573 |