Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS CXS-A20-05-X ID:6879628 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-Axx-X (2) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.19685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 5 mm |
| H Shank Height | 0.748031 inch |
| H Shank Height | 19 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Waga | 0.394187 lb |
| Waga | 178.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Machine adapted cylindrical shanks, 2 flats -metric: 20 (x 18) |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 5 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.02362 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 26 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220325580 |