Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS CXS-A28-04 ID:5726603 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu cylindrycznego ze spłaszczeniem na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-A (1-TRAUB) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.10236 inch |
| Dconms Connection Diameter | 28 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.15748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 4 mm |
| H Shank Height | 1.02362 inch |
| H Shank Height | 26 mm |
| Lf Functional Length | 4.72441 inch |
| Lf Functional Length | 120 mm |
| Waga | 1.09349 lb |
| Waga | 0.496 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Machine adapted cylindrical shanks, 2 flats, Traub -metric: 28 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.669291 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 17 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12328212 |