Adapter z chwytu prostokątnego na wkładkę L175.33-5055 ID:5735123 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na wkładkę

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na wkładkę |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L175.33-5055 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.889764 inch |
| B Shank Width | 22.6 mm |
| H Shank Height | 1.9685 inch |
| H Shank Height | 50 mm |
| Lf Functional Length | 8.26772 inch |
| Lf Functional Length | 210 mm |
| Oah Overall Height | 2.16535 inch |
| Oah Overall Height | 55 mm |
| Oaw Overall Width | 2.16535 inch |
| Oaw Overall Width | 55 mm |
| Waga | 7.89696 lb |
| Waga | 3.582 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 50 x 55 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cartridge, railway wheel -size L3223 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 5.51181 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 140 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12359760 |