Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroCut® MB MBG-1212-09L ID:6010159 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroCut® MB

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroCut® MB |
| Rodzina produktów | 1071 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | MBG |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.472441 inch |
| B Shank Width | 12 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.354331 inch |
| Dconws Connection Diameter | 9 mm |
| H Shank Height | 0.472441 inch |
| H Shank Height | 12 mm |
| Lf Functional Length | 3.75984 inch |
| Lf Functional Length | 95.5 mm |
| Waga | 0.29542 lb |
| Waga | 0.134 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 12 x 12 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroCut MB -size 09 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.787402 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 20 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26010159 |