Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL 570-25NG-2020 ID:5764541 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-xxNG |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconws Connection Diameter | 25 mm |
| H Shank Height | 0.787402 inch |
| H Shank Height | 20 mm |
| Lf Functional Length | 4.37008 inch |
| Lf Functional Length | 111 mm |
| Oah Overall Height | 1.28346 inch |
| Oah Overall Height | 32.6 mm |
| Waga | 0.82012 lb |
| Waga | 372 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 20 x 20 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.826772 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 21 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11831562 |