Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL 570-32RF-16 ID:5764697 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-xxR/LF (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.05748 inch |
| Lf Functional Length | 103.06 mm |
| Waga | 1.4793 lb |
| Waga | 671 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -angled -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.25984 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 32 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11831691 |