Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL 570-40LF-2525N ID:6038488 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-xxR/LF-J/N |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.38189 inch |
| Lf Functional Length | 111.3 mm |
| Oah Overall Height | 2.01969 inch |
| Oah Overall Height | 51.3 mm |
| Waga | 1.91141 lb |
| Waga | 867 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -angled -size 40 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.1811 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 30 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26038488 |