Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL 570-40RF-3232 ID:5764657 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-xxR/LF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.25984 inch |
| B Shank Width | 32 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| H Shank Height | 1.25984 inch |
| H Shank Height | 32 mm |
| Lf Functional Length | 5.27559 inch |
| Lf Functional Length | 134 mm |
| Waga | 2.83515 lb |
| Waga | 1.286 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 32 x 32 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -angled -size 40 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.41732 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 36 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11831551 |