Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS CXS-08-06R ID:5726858 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS..R |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.5 inch |
| B Shank Width | 12.7 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconws Connection Diameter | 6 mm |
| H Shank Height | 0.5 inch |
| H Shank Height | 12.7 mm |
| Lf Functional Length | 3.50394 inch |
| Lf Functional Length | 89 mm |
| Oah Overall Height | 0.748031 inch |
| Oah Overall Height | 19 mm |
| Oaw Overall Width | 1.88976 inch |
| Oaw Overall Width | 48 mm |
| Waga | 0.526905 lb |
| Waga | 0.239 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1/2 x 1/2 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 6 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.14173 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 29 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12239360 |