Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS CXS-10-04FN ID:6074987 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS..FN (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.15748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 4 mm |
| H Shank Height | 0.625 inch |
| H Shank Height | 15.875 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Oah Overall Height | 0.984252 inch |
| Oah Overall Height | 25 mm |
| Waga | 0.626113 lb |
| Waga | 284 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 5/8 x 5/8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.748031 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 19 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26074987 |