Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS CXS-10-06R ID:5726862 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS..R |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.625 inch |
| B Shank Width | 15.875 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconws Connection Diameter | 6 mm |
| H Shank Height | 0.625 inch |
| H Shank Height | 15.875 mm |
| Lf Functional Length | 3.70079 inch |
| Lf Functional Length | 94 mm |
| Oah Overall Height | 0.866142 inch |
| Oah Overall Height | 22 mm |
| Oaw Overall Width | 2.08661 inch |
| Oaw Overall Width | 53 mm |
| Waga | 0.729731 lb |
| Waga | 331 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 5/8 x 5/8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 6 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.33858 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 34 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12239371 |