Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS CXS-12-08FN ID:6350740 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS..FN (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 8 mm |
| H Shank Height | 0.75 inch |
| H Shank Height | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Oah Overall Height | 1.1811 inch |
| Oah Overall Height | 30 mm |
| Waga | 0.913817 lb |
| Waga | 414.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/4 x 3/4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.27953 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 32.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26350740 |