Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS CXS-1212-04L ID:5726832 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS-..R/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.472441 inch |
| B Shank Width | 12 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.15748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 4 mm |
| H Shank Height | 0.472441 inch |
| H Shank Height | 12 mm |
| Lf Functional Length | 3.50394 inch |
| Lf Functional Length | 89 mm |
| Oah Overall Height | 0.708661 inch |
| Oah Overall Height | 18 mm |
| Oaw Overall Width | 1.43701 inch |
| Oaw Overall Width | 36.5 mm |
| Waga | 0.392423 lb |
| Waga | 0.178 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 12 x 12 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.14173 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 29 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12067904 |