Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS CXS-1212-06FN ID:6074972 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS..FN |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconws Connection Diameter | 6 mm |
| H Shank Height | 0.472441 inch |
| H Shank Height | 12 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Oah Overall Height | 0.866142 inch |
| Oah Overall Height | 22 mm |
| Waga | 0.343921 lb |
| Waga | 156 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 12 x 12 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 6 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.02362 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 26 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26074972 |