Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS CXS-2525-08FN ID:6350691 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 1055 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | CXS..FN |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.314961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 8 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Oah Overall Height | 1.41732 inch |
| Oah Overall Height | 36 mm |
| Waga | 1.75488 lb |
| Waga | 796 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.27953 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 32.5 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26350691 |