Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® C3-RC2085-4038M ID:5726770 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC2085 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.787402 inch |
| B Shank Width | 20 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| H Shank Height | 1.5748 inch |
| H Shank Height | 40 mm |
| Lf Functional Length | 3.74016 inch |
| Lf Functional Length | 95 mm |
| Oah Overall Height | 2.44094 inch |
| Oah Overall Height | 62 mm |
| Oaw Overall Width | 1.49606 inch |
| Oaw Overall Width | 38 mm |
| Waga | 2.55957 lb |
| Waga | 1.161 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 40 x 20 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C3 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10634724 |