Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® C4-LC2080-59110A ID:5727668 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC2080 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.02362 inch |
| B Shank Width | 26 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.33071 inch |
| Lf Functional Length | 110 mm |
| Oah Overall Height | 3.0315 inch |
| Oah Overall Height | 77 mm |
| Oaw Overall Width | 3.26772 inch |
| Oaw Overall Width | 83 mm |
| Waga | 6.4375 lb |
| Waga | 2.92 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 26 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10924572 |