Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® C4-LC2085-24102-16M ID:5727671 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC2085 (INCH) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| H Shank Height | 2 inch |
| H Shank Height | 50.8 mm |
| Lf Functional Length | 4.03543 inch |
| Lf Functional Length | 102.5 mm |
| Oah Overall Height | 2.32283 inch |
| Oah Overall Height | 59 mm |
| Oaw Overall Width | 1.88976 inch |
| Oaw Overall Width | 48 mm |
| Waga | 2.20462 lb |
| Waga | 1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 2 x 1 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80009809 |