Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® C5-LC2085-32130-20M ID:5728039 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC2085 (INCH) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.25 inch |
| B Shank Width | 31.75 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| H Shank Height | 2.5 inch |
| H Shank Height | 63.5 mm |
| Lf Functional Length | 5.1378 inch |
| Lf Functional Length | 130.5 mm |
| Oah Overall Height | 2.83465 inch |
| Oah Overall Height | 72 mm |
| Oaw Overall Width | 2.51969 inch |
| Oaw Overall Width | 64 mm |
| Waga | 8.55394 lb |
| Waga | 3.88 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 2 1/2 x 1 1/4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80011145 |