Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® C5-RC2080-77110A ID:5728460 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC2080 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.3189 inch |
| B Shank Width | 33.5 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| H Shank Height | 1.25984 inch |
| H Shank Height | 32 mm |
| Lf Functional Length | 4.33071 inch |
| Lf Functional Length | 110 mm |
| Oah Overall Height | 3.62205 inch |
| Oah Overall Height | 92 mm |
| Oaw Overall Width | 4.29134 inch |
| Oaw Overall Width | 109 mm |
| Waga | 11.3979 lb |
| Waga | 5.17 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 32 x 33.5 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10924583 |