Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® C6-LC2080-93140 ID:5729281 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z chwytu prostokątnego na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC2080 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IT |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.5748 inch |
| B Shank Width | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| H Shank Height | 1.5748 inch |
| H Shank Height | 40 mm |
| Lf Functional Length | 5.51181 inch |
| Lf Functional Length | 140 mm |
| Oah Overall Height | 4.13386 inch |
| Oah Overall Height | 105 mm |
| Oaw Overall Width | 5.31496 inch |
| Oaw Overall Width | 135 mm |
| Waga | 23.8739 lb |
| Waga | 10.829 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 40 x 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C6 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10730300 |