Adapter z tłumieniem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL HT31D-CY20260-20 ID:8527024 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z tłumieniem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z tłumieniem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HT31D-CYxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconws Connection Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 10.2362 inch |
| Lf Functional Length | 260 mm |
| Waga | 1.91802 lb |
| Waga | 0.87 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 20.0 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 20, -slot coolant |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | N |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 7.08661 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 180 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227900100 |